povídky
serveru Amateri.cz
Náš tip:
Aktuálně probíhá soutěž o nejlepší povídku na téma: Nezapomenutelné zážitky

Své příspěvky posílejte na info@admin.amateri.cz, jako předmět uveďtě POVÍDKA.

Další informace a podrobnosti naleznete zde.

Erotické povídky


1. Nezapomenutelný zážitek ( 16.09.2014 ) Autor: Nicker69
Před pár lety jsem se úspěšně rozvedl a po nějaké době se dostal do stavu, kdy pro mne každá sukně byla zajímavá. I když to vlastně platí stále. Bydlel jsem v té době ve starém činžáku, kde bylo jen pár bytů a v nich převážně důchodci. Tam erotiku a sex hledat nešlo.Jen v bytě o patro výš bydlela matka s dcerou. Byla o něco starší než já a to bylo skoro vše, co jsem o ní věděl. Moc šancí si ji prohlédnout jsem neměl. Měla zaměstnání, které se pracovní dobou křížilo s mým.
Celá povídka
2. Drzá delegátka ( 15.09.2014 ) Autor: Ilkren
Nevím jak pro vás, ale pro mě je sousloví "rodinná dovolená u moře" souhrnným pojmenováním směsi stresu, nervozity, neustálých tahanic a přemrštěných finančních výdajů. Ani letos to nebylo jiné; naše soužití v těsném apartmánu v jednom z nesčetných přímořských letovisek provázely od počátku všechny zmíněné atributy. Ke všem těmto "radostem" se navíc u mě přidružila sexuální frustrace. Manželka i u moře pokračovala v přístupu podle hesla "Na takové hlouposti teď nemám čas".
Celá povídka
3. Nezapomenutelná návštěva ( 13.09.2014 ) Autor: Nikdo99
Měl jsem skvělou náladu. Právě vyprovázím poslední dnešní klientku, protože zbyvající dva se mi omluvili, takže mne čekala hodina klidu a pak hurá domů. Jaké bylo mé překvapení, když jsem ji spatřil přede dveřmi. Děvět let je tomu, co jsme se viděli naposledy naživo. Dlouho už si píšeme příběhy a erotické zprávy, ale nečekal jsem ,že ji tak brzy uvidímtváří v tvář. Chvíli jsem na ni bez hnutí hleděl. Je krásná. Přesně taková jaké se mi líbí. Žádné chrastítko pro dítko, ale kus pořádné ženy.
Celá povídka
4. Zakázané ovocie ( 11.09.2014 ) Autor: Joohny
Chcel by som s vami podeliť s krásnym a nezabudnuteľným zážitkom, ktorý sa mi prihodil. Vedel by som o ňom napísať aj celú knihu, ale samozrejme vás nechcem okrádať o čas, a preto sa budem snažiť byť čo najstručnejší. Všetko sa to začalo úplne nevinne. Nápadom mojej mami, aby som vybehol s jej kamoškou Lenkou do kina. Veci sa mali tak, že jej muž bol dlhodobo v zahraničí a jej dcéra bola už vydatá, takže Lenku často sužovala samota. Lenka si samozrejme pôvodne chcela vyraziť s mojou mamou, ale tá v ten večer nemala čas a tak navrhla, či by nešla so mnou.
Celá povídka
5. Prvý sex ( 08.09.2014 ) Autor: Mr.Fuck
Dlho som čakal a oplatilo sa. Konečne prišla ta chvíľa, kedy som si splnil svoju potrebu, navyše to bolo cele plánovane ale zaroven, nečakane a krásne. V jedno krásne ráno, kedy otec odišiel do práce a doma som ostal sám s jeho priateľkou, som sa prebudil s neskutočnou chuťou na sex "neobvyklé" :) Vždy som túžil po tom aby moje prvý krát, bolo so staršou zrelou ženou ktorá to kurva dobre vie. Už dlhšie som sa niečo chystal podniknút a to priamo doma.
Celá povídka
6. Capuccino ( 06.09.2014 ) Autor: Zenskaromance
Dlouhé roky jsem byl vášnivým vyznavačem trávení volného času lenošením v restauracích, pizzeriích a jiných možností posezení spojené s občerstvením. Nejvíce jsem si užíval posezení na venkovních zahrádkách, kde jsem nekonečně dlouho pozoroval lidi, kteří sedí u jiných stolů i procházející a spěchající oběti pracovního procesu. Byla to asi moje úchylka, určitě ne jediná, které jsem věnoval skoro veškerý volný čas. Je to opravdu požitek prohlížet si druhé lidi, přemýšlet o tom, co dělají, jestli mají dobrou náladu, do jaké patří sociální skupiny a případně i další viditelné vlastnosti.
Celá povídka
7. První nevěrné milování ( 04.09.2014 ) Autor: Seteg
Přijela ve smluvenou dobu, vybavil jsem formality na recepci, samozřejmě že vše diskrétně a odešli jsme na pokoj. Sotva jsem za námi pokoj zamkl, spadlo z nás veškeré napětí a doslova jsme se na sebe vrhli. Byli jsme vyhladovělí touhou po svých tělech, vášnivě jsme se objali, políbili a splynuli v jedno tělo. Oblečení z nás padalo samo až jsme zůstali jen ve spodním. Vzal jsem si ji do náruče a odnesl k ustlanému pelíšku, který nám měl splnit naše touhy.
Celá povídka
8. Koupání na přehradě ( 03.09.2014 ) Autor: Rover
Říká se co je v domě není pro mě, ale těžko se to dodržuje  když skoro denně narážíte na mladou hezkou sousedku a tváříte se, že ji vlastně nevidíte.  Já jsem sice rozvedený, ale ona byla zadaná.  Jmenuje se Eva a bydlí se svým přítelem o patro výš. Ale v poslední době jí vídávám o samotě. I přesto jsem neměl odvahu jí oslovit kromě pozdravu, když se potkáme. Sice si tykáme, ale na víc jsem se opravdu nevzmohl.  Bylo zrovna léto a tak jsem se rozhod, že si vyjedu na kole na přehradu se vykoupat.
Celá povídka
9. Splenný sen ( 02.09.2014 ) Autor: Peniscilin
S priateľkou som sa spoznal pred vyše rokom na internete. Po dlhom vypisovaní konečne prišlo k vytúženému stretnutiu a po klasických formalitách sme skončili v posteli.Od vtedy sa stretávame pravidelne cez víkendy lebo to nemáme k sebe najbližšie.Čoskoro sa to môže ale zmeniť lebo plánujeme spolu žiť.Náš sexuálny život je veľmi dobrý a pestrý. Ja som Bi subík a priateľka je prirodzene dominantná a nebráni sa ničomu novému.Viac krát sme mali sex 3 muži a ona.
Celá povídka
10. Zážitek, na který se nezapomíná ( 31.08.2014 ) Autor: Baculinka22
Hrozně se těšila na ten den. Nemohla se dočkat, až se konečně bude moct uvolnit ve skvělé společnosti lidí, které ráda poznávala. Den D nastal, ráno se probudila, ale jakoby napůl mrtvá. Vůbec nic se jí nechtělo, natož cestovat za večerní zábavou, kterou tak dlouho plánovala. Ale vstát musela. Šla koupit lístky na autobus a už pomaličku spřádala plány na večer. Neměla vůbec představu, jak to bude probíhat, tak akorát tušila že tam zná jednu osobu ženského pohlaví, jinak nikoho.
Celá povídka
Zobraz další stránky: 1 2 3 ... 208 209 210 Přejít na: