povídky
serveru Amateri.cz
Náš tip:
Aktuálně probíhá soutěž o nejlepší povídku na téma: Nevěra

Své příspěvky posílejte na info@admin.amateri.cz, jako předmět uveďtě POVÍDKA.

Další informace a podrobnosti naleznete zde.

Erotické povídky


1. Rychlík R425 – Laborec ( 27.01.2015 ) Autor: Timmys
Na hlavní nádraží v Praze jsem přijel před devátou večer. Na tabuli odjezdů jsem zjistil nástupiště nočního rychlíku do Košic a tak jsem se tam hned vydal. Na peróně jsem vytáhl jízdenku s místenkou do lůžkového vozu a hned jsem vagón našel. Vlezl jsem do chodbičky a zůstal stát za nějakou paní, která stála před otevřenými dveřmi do kupé průvodčího. Přes hlavu té paní jsem viděl do místnůstky, na stěně mne hned zaujala velká známá fotografie Marylin Monroe z časopisu Playboy.
Celá povídka
2. Fotografické zkoušky ( 26.01.2015 ) Autor: svisti.ID
Ještě než začnete číst, tak vás musím upozornit, že tenhle příběh se zatím nestal. Je to zatím pouhá fantazie.   Od partnerky jsem dostal k vánocům nový fotoaparát. Skvělou digitální zrcadlovku. Dostal jsem k dárku i instrukci: Jak se s ní naučíš zacházet, budu pro tebe pózovat jako správná kurvička.  Zkoušel jsem fotit různé objekty i sám sebe na samospoušť a myslím si, že během krátké chvíle jsem uměl i správně nastavit světlo.
Celá povídka
3. Vyrovnání účtu ( 24.01.2015 ) Autor: Big-Dog
“Proč ne já? Nelákám tě?” zubila se na něj drze Pavla, když mu nalévala skleničku vychlazeného chardonay. “Ale jo. A moc, ale přece neojedu kamarádovu manželku.” usrkl víno a nechal ho válet po jazyku.  Tuhle větu opakoval v různých obměnách už asi po páté.  Jestli se nebojíš, přijď ochutnat. napsala mu před pár minutami na mobil, zatímco se válel se svou Hankou a Pavliným Honzou v borovicovém hájku kousek od oblázkové pláže nedaleko chorvatské Poreče.
Celá povídka
4. Letní zážitek ( 23.01.2015 ) Autor: Menzimuck
Zítra hlásí až 35tku ve stínu, pročítám počasí v červencový den. Plán je jasnej, brzo vstávat a jet k vodě, vybrat nejlepší místečko a relaxovat na sluníčku.Je chvíli před 10tou hodinou a pokládám deku, na již vyleženou trávu, blízko lesní cesty.Celkem i nadrženě se vysvlékám do naha a jdu zkusit vodu..rozhlížím se po rybníku a na každém místečku už vidím nahé tělo, ať už páry nebo samotné muže.Ulehám na deku, otvírám plechovku piva a mažu své tělo velkou vrstnou olejíčku, přejíždím i přes penis, který je celkem tuhý, v hlavě mám plno myšlenek fantazie a doufám, že na místečko vedle příjde nějaká kozatá panička.
Celá povídka
5. Kristýna ( 21.01.2015 ) Autor: Valdorf
Vůně jejího parfému byla pro mě naprosto odzbrojující. Jen se mihla kolem a můj mozek začal samovolně produkovat ty nejsvůdnější představy. Celé měsíce jsem se tomu ústavičně bránil a vymýšlel si všelijaké důvody, proč to není dobrý nápad. Ale vždy když jenom prošla kolem, jsem opět ucítil to mrazení a  nepřekonatelnou slabost. A tomu už jsem nemohl dále odolávat.Kristýna pracovala v naší firmě v marketingovém oddělení. Jelikož jsem pracoval v jiné sekci, nebyl jsem s ní denně v kontaktu a ani jsme se nijak zvlášť neznali.
Celá povídka
6. Erotická fota ( 19.01.2015 ) Autor: Timmys
„No jo, ale před focením musíte být alespoň půl hodiny nahatý a nesedat si.“ „Proč to?“, zeptal se Kamil. „Protože není nic blbějšího na fotkách než mít na těle otisky gumy od slipů nebo boxerek a mít červené zadky od sezení“ odvětil jsem. „Tak jak to uděláme ?“ zeptal se další. “ Tak se svlékněte a můžete se zatím vykoupat na Adama v bazénu, tady vás nikdo neuvidí a mejdan je až za dvě hodiny, tak budete zatím jen stát nebo chodit “ já na to. Vzal jsem brašnu s aparáty a vydal se k bazénu.
Celá povídka
7. Život není peříčko ( 18.01.2015 ) Autor: Feminka
POZVÁNKA  k nevěře. Už víte, čeho lidé ke stáru nejvíc litují - tak nedělejte stejné chyby, jako oni: Začněte využívat toho, co vám život nabízí! Žij život, jako by každý den byl tvůj poslední. Vždyť na konci každého tunelu je světlo a nevěra, kdy žena podvede muže a muž ženu je hodně stará a využívána.Jmenuju se Hanka, jsem šťastně vdaná a mám milujícího manžela, rádi si užíváme sexu a to i přesto nebo spíš právě proto, že už vím co je hezké a co se mi líbí.
Celá povídka
8. Na houbách překvapen deštěm ( 17.01.2015 ) Autor: Rokl
Jdu na houby je krásnej, i když podmračenej, podzimní den, v lesích Vysočiny je pohoda, klid, nějaká ta houba se taky občas uloví. Nohy už mám trochu ušlapaný, na téhle mýtince si chvilku pozhovím – tělo do jehličí pokládám – ách, to je balada. Cítím nějaký vlhko po tváři, slyším jakýsi šumění, ouha zadřímnul jsem, mnu si oči a koukám – oj, prší. Rychle vstávám, beru do zaječích, rychle se z lesa k autu dostat musím. Na lesní cestu vybíhám, ano doprava musím, ještě že jsem si vzal boty outdoorový, jinak bych je už měl durch promoklý, zbytek oblečení mám taky fajnový, ale nebral jsem nepromokavý, cítím jak kapky deště přes bundu prosakují a lechtají a déšť sílí nebo se snad v liják mění? Naštěstí vidím, že kousek od cesty se pod stromy chata se zastřešenou verandou choulí.
Celá povídka
9. Nikdy neříkej nikdy ( 16.01.2015 ) Autor: P_etra
Byl jeden z těch letních večerů, kdy víc než cokoli jiného, chce sedět někde venku a pozorovat nebe. Ideálně s někým, ale tohle ten večer nebyl. Byla to obyčejná nudná sobota. Ale ona si stejně prosadila svou; chtěla se jít bavit a být mezi lidmi. Zatímco Lukáš chtěl být doma. Ale když už si měla volit mezi jeho stereotypem nebo svým, volba byla jasná. S ním by to byl začátek filmu, pak sklenička vína, následovaná jeho rukou u ní v kalhotkách. A zase by ten film nedokoukala.
Celá povídka
10. V práci ( 15.01.2015 ) Autor: Nick2662
Jednou takhle odpoledne jsem musel zůstat v práci trochu přes čas, protože bylo nutno něco udělat pro ředitele a to se přece neodmítá. Takže jsem seděl u stolu, četl maily a vyřizoval různé telefonáty a vůbec dělal spoustu té "zajímavé" práce. Bylo asi půl páté když se ode dveří ozvalo: "Tak jak vám to jde pane kolego?" Stála jsi tam, na tváři záhadný úsměv a v očích ohníčky ...Pracovala jsi přes ulici, takže to nebylo divné, někdy ses zastavila a šli jsme domů společně.
Celá povídka
Zobraz další stránky: 1 2 3 ... 217 218 219 Přejít na: