povídky
serveru Amateri.cz
Náš tip:
Aktuálně probíhá soutěž o nejlepší povídku na téma: Veselé sexuální příhody

Své příspěvky posílejte na info@admin.amateri.cz, jako předmět uveďtě POVÍDKA.

Další informace a podrobnosti naleznete zde.

Erotické povídky


1. První sex a první trapas ( 17.04.2014 ) Autor: Amater1965
Byl jsem už dost starý na to, abych byl panic, ale zdravotní problémy a před tím sport mi tuto záležitost dost dlouho oddalovaly. Bylo to kolem dvacátého roku, kdy jsem se v práci bezhlavě zamiloval do své vdané kolegyně. Ona měla už dvě děti a byla o pár let starší. Nebyl to gigantický věkový rozdíl jen čtyři roky, leč v sexu to bylo nejméně sto let. Jelikož jsem byl panic, a styděl jsem se za to, snažil se dělat jako, že mám moře zkušeností, A dařilo se mi to dobře.
Celá povídka
2. Moja kolegyna ( 16.04.2014 ) Autor: Pepo2626
To co Vam teraz rozpoviem sa odohralo zopar rokov dozadu. Mal som 24 nie velmi skuseny chalan,klasickej stihlej postavy. Pracoval a pracujem v nemenovanom podniku,kde pracovalo ovela viac zien ako muzov. Viete ako to byva s kazdym som sa snazil vychadzat dobre a s nikym nemat konflikt. No niejako k jednej kolegyni som mal velmi blizko. V praci sme si rozumeli az velmi vzajomne sympatie boli coraz vecsie. Vola sa Anna bola vydata a v ten rok slavila 40 rokov.
Celá povídka
3. První sníh ( 14.04.2014 ) Autor: fo-am-pra
Šla  s ním ruku v ruce po zasněžené cestě. Užívala si ten pocit chladu na tváři na rtech.Jediné teplo, které nyní cítila pocházelo z jeho velké ruky. Teplé ruky! Pevně svírala jeho dlaň a najednou se zastavila.  Naklonila hlavu a nechala si obličej ozdobit sněhovými vločkami! Ten krásný chladivý pocit zavřela oči a náhle pocítila na své tváři teplo, už znala to teplo...Ano, byly to jeho ruce, ty velké, krásné a teplé ruce!  Vzal její obličej do svých dlaní a nechystal se ji jen tak pustit! Otevřela oči a viděla Ty jeho krásné oči! Tak smutné a zároveň milující.
Celá povídka
4. Co to pleská ( 13.04.2014 ) Autor: Sekacek
Je to již hezká řádka let co se nám tento příběh stal. Před nástupem na základní vojenskou službu, jsem s mojí nynější ženou Klárkou chodil několik měsíců. Po ukončení této povinné buzerace jsme se za necelý rok vzali a za další rok se nám narodila dceruška Karolínka. Bydleli jsme v dvoupokojovém bytě, peněz moc nebylo, žena na mateřské a já jsem nemohl o pořádnou práci dlouho zavadit, tenkrát nás to nijak netrápilo, byli jsme do sebe bezhlavě zamilovaní, užívali jsme si šoustání i po pár letech každý den, někdy i víckrát.
Celá povídka
5. Jak jsem se stal Bullem ( 10.04.2014 ) Autor: LU-BOSS
Je to už deset let, kdy se mi stal tento příběh… Pracoval jsem druhým rokem v jedné středně velké agentuře v Praze. V práci bylo převážně ženské osazenstvo, ale všechny zadané a do toho jen tři chlapi. A jak to už bývá, čeho je málo, to je vzácné. Takže o nás tři chlapi, bylo hezky staráno. Takže kávička, hluboké výstřihy, krátké sukně, pusa na přivítání a pusa na odchod…to vše na denním pořádku.  Jenže, kde je hodně žen, tam je i slušně řečeno „slepičinec“.
Celá povídka
6. Jarné upratovanie ( 08.04.2014 ) Autor: FunTom
Tak ako každý nezadaný muž milujúci upratovanie, som sa aj tento rok snažil zohnať si nejakú hodinovú gazdinku ktorá by sa postarala o všetky tie zbytočnosti ako umývanie okien a podobne.Rozhodol som sa na to zneužiť svoju čerstvú známosť, ktorej bližšiemu ako pár hodinovému vášnivo ladenému stretnutiu som sa úspešne vyhýbal. Ani neviem či to bolo vďaka mojim dlhoročným skúsenostiam alebo Zuzana mala rovnaké pohnútky, a takto jej to vyhovovalo prinajmenšom tak ako mne.
Celá povídka
7. Prechádzka ( 05.04.2014 ) Autor: Martanko
Vyšla som zo sprchy a utrela sa. Celým mojím telom prešiel impulz, ktorý mi pripomínal, že už o chvíľu to príde. Nahá som prešla do izby, kde som na stole mala nachystané všetko potrebné. Najprv som do rúk zobrala guličky. Jazykom som ich olízala a jemne vložila obe do čerstvo vyumývanej kundičky. Nasledoval kolík. Ponatierala som ho gélom a pomaly ho zarazila do svojho análiku. Vbehol tam veľmi elegantne až po zúženú časť kolíka, ktorú som pre správne zasunutie zovrela análikom.
Celá povídka
8. Píchlá duše ( 03.04.2014 ) Autor: Sexlover69a
Před více lety o dovolené jsem jeden krásný den sedla na kolo, že si dám trochu do těla a udělám něco pro zdraví. Už jsem byla pár měsíců rozvedená a konečně trávila volno po svém. Oblékla se na lehko, dokonce i bez podprsenky, takže moje pětky kozy, stále ještě celkem pevné nádherně za jízdy větraly. Vyrazila jsem od pronajaté chaty lesní cestou na můj malý výlet.Opravdu už jsem asi dlouho nešoustala, protože při přejetí každého hrbolu jsem zažívala úžasné pocity.
Celá povídka
9. Nečekaná trojka ( 01.04.2014 ) Autor: Aloe-vera
Tolik jsem se těšila na páteční večer, měl být jenom náš, chlebíčky jsou hotové, šampaňské se chladí v ledničce, já jsem vykoupaná, na sobě mám krajkové prádlo a ty mi zavoláš, že máš ještě nějaké resty v práci, zdržíš se a nevíš jak dlouho a navíc k nám přijde nějaké tvoje externí spolupracovnice a musíte dokončit rozdělané smlouvy, samozřejmě jsi mi to zapomněl říct. Jsem otrávená, něco si na sebe hodím a už slyším zvonek. Za dveřmi stojí krásná mladá holka, asi stejně vysoká jako já, má krátký sestřih, jen na jedné straně má dlouhý pramínek vlasů.
Celá povídka
10. Latexové narozeniny ( 30.03.2014 ) Autor: Wizrej
Byla polovina léta a já jsem dneska měla své pětadvacáté narozeniny. S mým Pánem jsem od svých dvaceti, takže už to bude pět let, co jsme spolu.Pán mi na tento den sliboval nějaké veliké překvapení, které se mi bude hodně líbit. Byla jsem natěšená. Nemohla jsem se dočkat. Měla jsem ale na dnešní den spoustu instrukcí, které musím stihnout vyplnit, než za mnou přijde můj Pán.Hned jak jsem vstala, jsem se do toho pustila. V prvé řadě jsem se šla důkladně okoupat, oholit a vyčistit kde všude se dalo.
Celá povídka
Zobraz další stránky: 1 2 3 ... 197 198 199 Přejít na: