povídky
serveru Amateri.cz
Náš tip:
Aktuálně probíhá soutěž o nejlepší povídku na téma: Veselé sexuální příhody

Své příspěvky posílejte na info@admin.amateri.cz, jako předmět uveďtě POVÍDKA.

Další informace a podrobnosti naleznete zde.

Erotické povídky


1. Fuckemon III ( 22.04.2014 ) Autor: Wizrej
Cesta, kterou mu krejčí ukázal, vedla Jacka mezi ty nejhonosnější domy. Dům, který stál na adrese, která se shodovala s tou na smlouvě, mu připadal jako velký omyl. Jack chvíli váhal, než prošel branou. Pro třípatrovou stavbu, která měla být Jackovým novým domovem, byl nejvhodnějším označením malý zámek. Celý rozlehlý pozemek byl obehnán vysokým živým plotem, který zajišťoval dokonalé soukromí před zvědavými pohledy z ulice. Široká štěrková cesta vedla k dvoukřídlým vstupním dveřím a o něco užší se stáčela podél jedné strany za dům.
Celá povídka
2. Fuckemon II ( 20.04.2014 ) Autor: Wizrej
I když bylo město relativně malé, mohlo se pochlubit několika honosnými panskými domy a žilo čilým ruchem a to nejen na velkém tržišti, které bylo v samém středu města. Jack vjel do města východní branou jako vždy, když přijížděl za obchodem. Strážný si jej měřil podezřívavýma očima, ale nezastavil jej. Bylo krátce po poledni a ulice byly přeplněny lidmi, ale před velkým černým hřebcem s jezdcem celým v černém, se slunečními brýlemi a se šátkem s vyšitou otevřenou tygří tlamou, který si Jack uvázal přes nos a ústa kousek před městem, se dav sám od sebe rozestupoval.
Celá povídka
3. Fuckemon I ( 19.04.2014 ) Autor: Wizrej
ÚVOD Svět se otřásl v samé podstatě bytí svých dětí a od základu změnil vše, co lidstvo znalo. Lidem byla zodpovězena otázka, jestli jsou ve vesmíru sami. Přílet cizinců, však odstartoval něco, co ani jedna rasa nečekala. Sluneční záření pozemské hvězdy způsobilo, že se nanoboti, všudypřítomná cizácká technologie, poškodili, postupně zničili většinu lidských technologií a vrátili lidstvo o celé století vývoje zpět. Nebyla však ušetřena ani mírumilovná rasa mimozemských měňavců, kteří přišli nejen o většinu technologii, ale i vědomosti a vlastní paměť.
Celá povídka
4. Hudební nástroj ( 18.04.2014 ) Autor: Artur
Už při obědě jsem si všiml,že  moje malá prcanda Danuška  má na obou ručkách  ostříhané nehty, ale pouze na palcích a ukazováčcích. Tyto čtyři nehtíky má nalakovány červeným lakem. Při okusování kuřecího stehna sledovala,jak přitahuje moji pozornost.„Co na to říkáš,ty můj sameťáčku?“Vzápětí si špičatým jazýčkem olízla všechny mastné prstíky. Mám rád ten její výraz,zvláště při sexu,když se mne ptá ,zda se mi to líbilo.. Většinou to bývá krátce po vysvačení mého klacku.
Celá povídka
5. První sex a první trapas ( 17.04.2014 ) Autor: Amater1965
Byl jsem už dost starý na to, abych byl panic, ale zdravotní problémy a před tím sport mi tuto záležitost dost dlouho oddalovaly. Bylo to kolem dvacátého roku, kdy jsem se v práci bezhlavě zamiloval do své vdané kolegyně. Ona měla už dvě děti a byla o pár let starší. Nebyl to gigantický věkový rozdíl jen čtyři roky, leč v sexu to bylo nejméně sto let. Jelikož jsem byl panic, a styděl jsem se za to, snažil se dělat jako, že mám moře zkušeností, A dařilo se mi to dobře.
Celá povídka
6. Moja kolegyna ( 16.04.2014 ) Autor: Pepo2626
To co Vam teraz rozpoviem sa odohralo zopar rokov dozadu. Mal som 24 nie velmi skuseny chalan,klasickej stihlej postavy. Pracoval a pracujem v nemenovanom podniku,kde pracovalo ovela viac zien ako muzov. Viete ako to byva s kazdym som sa snazil vychadzat dobre a s nikym nemat konflikt. No niejako k jednej kolegyni som mal velmi blizko. V praci sme si rozumeli az velmi vzajomne sympatie boli coraz vecsie. Vola sa Anna bola vydata a v ten rok slavila 40 rokov.
Celá povídka
7. První sníh ( 14.04.2014 ) Autor: fo-am-pra
Šla  s ním ruku v ruce po zasněžené cestě. Užívala si ten pocit chladu na tváři na rtech.Jediné teplo, které nyní cítila pocházelo z jeho velké ruky. Teplé ruky! Pevně svírala jeho dlaň a najednou se zastavila.  Naklonila hlavu a nechala si obličej ozdobit sněhovými vločkami! Ten krásný chladivý pocit zavřela oči a náhle pocítila na své tváři teplo, už znala to teplo...Ano, byly to jeho ruce, ty velké, krásné a teplé ruce!  Vzal její obličej do svých dlaní a nechystal se ji jen tak pustit! Otevřela oči a viděla Ty jeho krásné oči! Tak smutné a zároveň milující.
Celá povídka
8. Co to pleská ( 13.04.2014 ) Autor: Sekacek
Je to již hezká řádka let co se nám tento příběh stal. Před nástupem na základní vojenskou službu, jsem s mojí nynější ženou Klárkou chodil několik měsíců. Po ukončení této povinné buzerace jsme se za necelý rok vzali a za další rok se nám narodila dceruška Karolínka. Bydleli jsme v dvoupokojovém bytě, peněz moc nebylo, žena na mateřské a já jsem nemohl o pořádnou práci dlouho zavadit, tenkrát nás to nijak netrápilo, byli jsme do sebe bezhlavě zamilovaní, užívali jsme si šoustání i po pár letech každý den, někdy i víckrát.
Celá povídka
9. Jak jsem se stal Bullem ( 10.04.2014 ) Autor: LU-BOSS
Je to už deset let, kdy se mi stal tento příběh… Pracoval jsem druhým rokem v jedné středně velké agentuře v Praze. V práci bylo převážně ženské osazenstvo, ale všechny zadané a do toho jen tři chlapi. A jak to už bývá, čeho je málo, to je vzácné. Takže o nás tři chlapi, bylo hezky staráno. Takže kávička, hluboké výstřihy, krátké sukně, pusa na přivítání a pusa na odchod…to vše na denním pořádku.  Jenže, kde je hodně žen, tam je i slušně řečeno „slepičinec“.
Celá povídka
10. Jarné upratovanie ( 08.04.2014 ) Autor: FunTom
Tak ako každý nezadaný muž milujúci upratovanie, som sa aj tento rok snažil zohnať si nejakú hodinovú gazdinku ktorá by sa postarala o všetky tie zbytočnosti ako umývanie okien a podobne.Rozhodol som sa na to zneužiť svoju čerstvú známosť, ktorej bližšiemu ako pár hodinovému vášnivo ladenému stretnutiu som sa úspešne vyhýbal. Ani neviem či to bolo vďaka mojim dlhoročným skúsenostiam alebo Zuzana mala rovnaké pohnútky, a takto jej to vyhovovalo prinajmenšom tak ako mne.
Celá povídka
Zobraz další stránky: 1 2 3 ... 197 198 199 Přejít na: