povídky
serveru Amateri.cz
Náš tip:
Aktuálně probíhá soutěž o nejlepší povídku na téma: Sex v uniformě

Své příspěvky posílejte na info@admin.amateri.cz, jako předmět uveďtě POVÍDKA.

Další informace a podrobnosti naleznete zde.

Erotické povídky


1. Tiché kupé ( 23.11.2014 ) Autor: eS.84
Už se stmívá. Rozloučila jsem se rodinou a nastoupila jsem do vlaku. Naposledy jsem jim zamávala a vlak se rozjel směrem k Ostravě. Z Pardubic mě čekala cesta dlouhá dvě a půl hodiny. Podle místenky jsem našla své místo. V kupé jsem byla sama. Připojila jsem telefon do nabíječky a využila možnosti připojit se ve vlaku k internetu. Měla jsem hravou náladu a tak jsem najela na stránky, kde jsem si vyhledala k počtení nějakou erotickou povídku. Usadila jsem se do koženého sedadla osamělého kupéčka a začla si číst o ženě, která během jednoho dne vystřídala šestnáct mužů na privátě své kamarádky… Když jsem dokončila čtení plná úžasu nad tím, jaké praktiky vyzkoušela, přála jsem si vedle sebe někoho stejně naladěného jako já.
Celá povídka
2. U gynekologa ( 22.11.2014 ) Autor: Lovegame
„Dobrý den slečno Horáková, jdete na kontrolu?“ „Dobrý den. Ano, jsem objednaná u pana doktora Pokorného.“„Moc se omlouvám, pan Pokorný nám onemocněl, ale je tu místo něj pan doktor Procházka.“Nééé, jak já nenávidím změny…  a ještě když mám jít k jinému gynekologovi. Sotva jsem si na zvykla na starého, ale příjemného doktora Pokorného, strčí mi sem nějakého Procházku… No, co se dá dělat, znovu sem nepojedu…Sestra viděla mé zděšení, tak se jen mile usmála a povídá: „Nebojte, je moc milý a šikovný.
Celá povídka
3. Sen ( 21.11.2014 ) Autor: WitchSun
Chtěla bych tvoje strniště cítit na tváři, na prsou... na stehnech. Polevá mě horko a koušu si spodní ret... Prsty kloužu po tvé tváři až ke rtům a přejedu po nich... Zvedám druhou ruku a zajíždím ti prsty do vlasů... Přitisknu se k tobě blíž a jemně si tě za vlasy přitahuju a začnu tě líbat... Ucítím tvůj jazyk mezi svými a chytím ho mezi rty a začnu sát... Přesunu se na bradu a kousnu tě do ní.. pomalu kloužu zoubkama přes krk až na hrudník.. k pupiku a v něm zakroužím jazykem.
Celá povídka
4. Policista aneb pomáhat a chránit ( 20.11.2014 ) Autor: Jaaleda
Bylo mě tehdy 17 let, panna už sem nebyla a sex mě strašně moc bavil, obzvlášt ze staršíma. Jednoho pátečního večera sem se vydala s kámošema na diskotéku, popíjeli sme, takcovali, bavili se, no proste pohoda. Najednou někdo zařval že tu sou policajti at všichni nezletilí vypadnou se někam schovat. Kámoší vystřelili jako rakety a já s nima. Jenže pak sem si uvědomila že sem si v boxu zapomněla kabelku. Vrátila sem se pro ni s nadějí že kolem policistů proklouznu.
Celá povídka
5. Krásná pošťačka ( 19.11.2014 ) Autor: Qwertyboy
Sakra, koho to sem čerti nesou!? Seděl jsem po ránu nahý v křesle a popíjel pomerančový džus. Když zazvonil zvonek u dveří, oblékl jsem si rychle župan a sel otevřít. Byla tam Ona. Pošťačka. Nejkrásnëjsí ženská, jakou jsem v posledních letech viděl. "Nesu vám peníze, ale potřebovala bych, jestli nemáte drobné." Její vysoká, štíhlá postavička se vyjímala v nové pošťácké uniformě. Čepičku měla koketně posazenou na zářivě blonďatých vlasech, vzadu stažených do uzlu.
Celá povídka
6. Zážitek ( 18.11.2014 ) Autor: Hasicmartas
Dohodla se s kamarádkou , že si dojdou na skleničku. V pátek večer si daly schůzku v menší restauraci a při víně a kafíčku probíraly novinky a takové ty ženské věci. Okolo půlnoci se kamarádka omluvila, že už musí odejít, aby stihla poslední spoj. "Škoda, no tak zas někdy příště. Já si dám ještě sklenku na baru. Domů se mi ještě nechce" odpověděla. Rozloučily se a pak se přesunula na stoličku u barového pultu. V celé restauraci už byl obsazen jen jeden stůl partou asi čtyř mladých lidí.
Celá povídka
7. Predohra vo vani ( 16.11.2014 ) Autor: Geerb
Stretávame sa po náročnom dni, mala si toho dosť, telo ťa bolí ešte od víkendovej túry, hlava a oči sú unavené z prípravy do školy. Potrebuješ len vypnúť, mať kľud, oddýchnuť si. Sadám si k tebe, oprieš sa o mňa, objímem ťa rukami, hladkám ťa po vlasoch po rukách a rozprávame sa o prežitom dni, o tom čo si robila, čo som robil ja. Navrhnem ti že ti napustím vaňu s penou, že ti k tomu otvorím pohár vínka. Nalejem ti víno a idem ti napustiť vaňu a zatiaľ s tebou vyjednávam či chceš po kúpeli, či aj masáž, alebo stačí len ak ťa uložím do postele.
Celá povídka
8. Dopis ( 14.11.2014 ) Autor: Jarbo
Ahoj má miláJsem to ale lajdák. Tak dlouho neposlat své milé ani písmenko do mailu. Budeš mne za to muset nějak potrestat. Přemýšlím jaký trest je dostatečný. Napadá mne, co třeba když mne kousneš. Třeba při polibku na tvář. Já řeknu AU a budu dělat, že mne to hodně bolí. Pak se můžeme spolu usmiřovat. Už to vidím úplně v barvách. Jemně, opravdu hodně jemně ti to kousnutí oplatím. Ty si to vezmeš jako záminku a zase se přiblížíš něžnými rty k mé tváři.
Celá povídka
9. Setkání ( 12.11.2014 ) Autor: Sense29
Nemohl spát. Převaloval se z jedné strany na druhou, měnil polohy, vše bez výsledku. Tolik potřebný spánek nepřicházel. Tělo si žádalo svůj odpočinek, ale mozek odmítal jít do odpočinkového režimu. Z digitálního budíku na něj blikalo 2.33 .. za pár hodin se mají sejít. Snad proto mozek stále pracoval na plné obrátky, vědomí bylo nabuzené v představě očekávaného. Když si uvědomil, že spánek opravdu nepřijde, odhrnul deku a s pocitem stoletého staříka se šoural směrem do pracovny, kde na něj čekal jeho věrný kamarád notebook .
Celá povídka
10. Trojka ( 10.11.2014 ) Autor: eS.84
Tak jako každý člověk i já mám sny. A snad jako u každého je jeden z těch snů skrytou sexuální touhou. Své sexuální tužby jsem se rozhodla si splnit… no… ne všechny… jen ty, pro které seberu odvahu.Na internetu jsem se seznámila s andílkem Markem… jako anděl se mi jevil tak tři dny. Po první proesemeskované noci jsem měla pocit, že hodnějšího člověka není, druhý den jsem si začala uvědomovat, že mě rajcuje psát si s ním ty opatrné zprávy, a třetí den jsem pochopila, že je to ďáblík…Když jsem ho potkala poprvé, musela jsem se pořád jen usmívat.
Celá povídka
Zobraz další stránky: 1 2 3 ... 213 214 215 Přejít na: